Адрес: м. Дніпро, вул. Богдана Хмельницького, 4, оф. 318
Телефон: +38 (067) 633 45 57
+38 (099) 281 36 55
E-mail: [email protected]

Tanin

Tanin

taninКомпанія «Танін Севниця» знаходиться в самому центрі Європи і є світовим лідером з виробництва рослинних екстрактів танінів з твердолистяних порід дерев.

Вже більше 90 років продукція компанії реалізується по всьому світу.
Сьогодні діяльність «Танін Севниця» в основному спрямована на вирішення проблем здоров'я людей і тварин.
Продукти компанії знайшли широке застосування у фармацевтичній і харчовій промисловості, тваринництві та птахівництві в багатьох країнах.
Базовим продуктом для годівлі тварин, є Фарматан (Farmatan). Фарматан являє собою натуральний екстракт таніну з деревини солодкого каштану (Castanea Sativa Mill).
Сучасне унікальне виробництво, науково-дослідницька та лабораторна бази, наявність висококваліфікованих спеціалістів, залучення провідних національних і зарубіжних вчених дозволяє постійно розробляти нові інноваційні продукти.
В даний час на основі Фарматана в поєднанні з органічними і неорганічними кислотами і солями, ефірними маслами, бутиратами, органічними мікроелементами та іншими компонентами розроблені і виробляються унікальні кормові добавки для всіх видів сільськогосподарських тварин і птиці.
Всі кормові добавки компанії «Танін Севница» є природним натуральним природним засобом, що забезпечує надійний захист здоров'я і підвищення продуктивності тварин і птиці.
Їх застосування дозволяє зменшити або виключити використання лікарських засобів і кормових антибіотиків.

Наши Партнеры